2.1 C
Warszawa
poniedziałek, 1 marca, 2021

Biebrza Narew Bocian

Tam, gdzie łączą się dwie rzeki: Biebrza i Narew, słychać już ptasie wrzaski.Bociany już lecą, będą w gnieździe lada dzień. Na zdjęciu: Ujście Biebrzy do...
More

  Ostatnie

  Nowe panele fotowoltaiczne kupisz przez internet w IKEA

  Tekst przeczytasz w około 3 min.
  - reklama -

  Polska była jednym z pierwszych krajów, w których IKEA zaoferowała klientom panele fotowoltaiczne. W ciągu trzech lat nasz kraj stał się dla szwedzkiej grupy jednym z wiodących rynków pod względem liczby wykonanych instalacji. Przez pewien czas oferta nie była jednak dostępna. Teraz rusza nowa oferta Energia Słoneczna dla Domu. Panele fotowoltaiczne można będzie kupić przez internet.

  Nowy partner biznesowy IKEA firma Foton Technik należy do Grupy innogy. To grupa, która dostarcza także energię elektryczną w Warszawie. Ma na swoim koncie ponad 17 tysięcy zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.

  Podjęcie współpracy z Foton Technik to kolejny krok w demokratyzacji energii odnawialnej. Naszym celem jest uczynienie jej dostępną dla jak największej grupy ludzi. Ważne jest dla nas również dalsze budowanie świadomości naszych klientów na temat znaczenia odnawialnych źródeł energii w dobie kryzysu klimatycznego – Karin Sköld, prezes IKEA Retail Polska.

  Energia słoneczna dla domu

  Podstawą nowej oferty „IKEA. Energia Słoneczna dla Domu” jest przyjazna dla klienta ścieżka sprzedaży. Cały proces – od jego rozpoczęcia, aż po kompleksową realizację może odbywać się zdalnie. To oznacza, że panele fotowoltaiczne można wybrać bez konieczności odwiedzania klienta w domu. Nowością w ofercie jest też to, że jest otwarta również dla biznesowej części klientów. Firmy również poszukuje możliwości pozyskiwania tańszych i zrównoważonych źródeł energii.

  Misją naszej firmy jest przekonanie Polaków, że inwestycja w energię odnawialną jest opłacalnym rozwiązaniem, które ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości – Michał Skorupa, Prezes Zarządu FOTON Technik, Grupa innogy.

  Serwis gwarancyjny IKEA

  Poprzedni partner IKEA w fotowoltaice, firma Geo Solar, nadal będzie świadczył serwis gwarancyjny dla klientów, dla których zrealizował usługę sprzedaży oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Bezpłatna gwarancja obejmuje moduły fotowoltaiczne (25 lat), falownik (10 lat), a także 5 lat na jakość wykonania oraz ilość produkowanej energii (prognoza oraz monitoring). Ewentualne reklamacje związane z instalacją fotowoltaiczną należy składać do gwaranta, czyli firmy Geo Solar.

  Czytaj: Co się dzieje, gdy śnieg napada na panele słoneczne

  W roku finansowym 2019 ponad 30 mln osób odwiedziło polskie sklepy IKEA, a strona IKEA.pl odnotowała ponad 118 mln wizyt. 

  - reklama -
  Żródło: Foton Technik

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Tu jest miejsce na treść komentarza
  Podaj imię

  - reklama -

  Zostań z nami

  Wysyłamy wiadomości niezbyt często a jeśli już, to są one sprawdzone i ważne.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez EcoReporters w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.

  Porady zawsze w cenie