więcej

  Zapraszamy do poczytania o tym, co ważnego związanego z ekologią dzieje się wokół nas. Znajdziecie tu wiele informacji o energii, oszczędzaniu zasobów, zrównoważonym rozwoju, a także praktyczne rady, jak prowadzić się bardziej “eko”. Portal jest miejscem, gdzie poznacie ekologiczne trendy w Polsce, Europie, na świecie i dowiecie się więcej o neutralności klimatycznej. Prześwietlamy działalność organizacji pozarządowych, akty prawne, działania firm i władz.
  Ekologia przestała być tylko dziedziną ekologii, nauką, wiedzą, działalnością czy nawet filozofią. Mówimy i myślimy o niej codziennie, choć nie zawsze wprost. O czymkolwiek pomyślisz – samochodzie, mieszkaniu, jedzeniu – wszędzie jest ekologia. Piszemy właśnie o tym.

  Portal tworzą:
  Magdalena Skłodowska, wieloletnia dziennikarka, która współtworzy portal WysokieNapiecie.pl. Pracowała dla „Rzeczpospolitej”, „Pulsu Biznesu”, tvn24bis.pl, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wyróżniona w konkursie Platynowe Megawaty Towarowej Giełdy Energii oraz przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki.

  Krzysztof Skłodowski, fotograf, pasjonat nowych technologii, motoryzacji. Współpracował z „Rzeczpospolitą”, Polską Agencją Prasową i Gazetą Wyborczą. Jest autorem zdjęć do książki Beaty Chomątowskiej „Betonia”.

  Wszyscy autorzy Ecoreporters

  Poznajcie nasze wszystkie twarze.

  Jeżeli uważasz, że brakuje tu Twojej, napisz do nas: [email protected]

  17 POSTY0 KOMENTARZE
  0 POSTY0 KOMENTARZE