Zapraszamy do poczytania o tym, co ważnego związanego z ekologią dzieje się wokół nas. Znajdziecie tu wiele informacji o energii, oszczędzaniu zasobów, zrównoważonym rozwoju, a także praktyczne rady, jak prowadzić się bardziej „eko”. Portal jest miejscem, gdzie poznacie ekologiczne trendy w Polsce, Europie, na świecie i dowiecie się więcej o neutralności klimatycznej. Prześwietlamy działalność organizacji pozarządowych, akty prawne, działania firm i władz.
Ekologia przestała być tylko dziedziną ekologii, nauką, wiedzą, działalnością czy nawet filozofią. Mówimy i myślimy o niej codziennie, choć nie zawsze wprost. O czymkolwiek pomyślisz – samochodzie, mieszkaniu, jedzeniu – wszędzie jest ekologia. Piszemy właśnie o tym.

Portal tworzą:
Magdalena Skłodowska, wieloletnia dziennikarka, która współtworzy portal WysokieNapiecie.pl. Pracowała dla „Rzeczpospolitej”, „Pulsu Biznesu”, tvn24bis.pl, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wyróżniona w konkursie Platynowe Megawaty Towarowej Giełdy Energii oraz przez Stowarzyszenia Klub Eksportera. 

Krzysztof Skłodowski, fotograf, pasjonat nowych technologii, motoryzacji. Współpracował z „Rzeczpospolitą”, Polską Agencją Prasową i Gazetą Wyborczą. Jest autorem zdjęć do książki Beaty Chomątowskiej „Betonia”.

Wszyscy autorzy Ecoreporters

Poznajcie nasze wszystkie twarze.

Jeżeli uważasz, że brakuje tu Twojej, napisz do nas: redakcja@ecoreporters.pl

13 POSTY0 KOMENTARZE